Duben 2010

Anime warning

30. dubna 2010 v 19:27 | Katuka
echce se mi nic tvořit a vymýšlet, takže splním výhružku a hodím jsem pár amv...
Pro některé...Rozkliknout, rozkliknout to chce...


Qutieland, my love

29. dubna 2010 v 20:30 | Katuka
Jeden z mých oblíbených obchodů, spolu s Bodyline. Je fakt, že jsou poněkud dražší, ale nejlepší stránka co se botů týče (čtěte mají velikost 41 a to konečně i u Tea Party botek). Oblečení jsem testovala akorát Infantu, která teda úplně nesedla ( ale furt je nom nom), ale jestli mi opravdu ušijí repliku mých oblíbených AP, tak se stanu věrným následovatelemXD.
Pochopili jste správně následuje jeden velmi picture heavy článek

a úkoly už máš hotový???

28. dubna 2010 v 14:43 | Katuka
Přesně takhle si připadám, jsem sice v práci a úkoly jsem neměla ani nepamatuju, ale nějak není co dělat a jediné co mám v hlavě je oběd a kdy asi přijde zboží. Občas tyhle dny miluju, ale dneska je to nějaké otravné, po akčním víkendu si přijdu nějaká nevyužitá a o to víc zblblá volným úterkem.

Den s ve fotografiích

27. dubna 2010 v 19:30 | Katuka
Vzhledem k tomu, že jsme nacvakaly spoustu fotek a jsme attention whores, tak udělám jeden velmi picture heavy článek...

piknik

perex

Den s.... Vol. 2

26. dubna 2010 v 15:51 | Katuka

Není to tak dávno, co naše zdravé jádro LOGru slavilo první výročí a plánovalo si náš první den zopakovat do posledního detailu...bohužel čas pracoval proti nám a nebyly sme schopné se domluvit. S blížící se Gothic Párty tato myšlenka znovu ožila, protože z loňska měly ženy zážitky, které si chtěly zopakovat s tím, že tentokrát je lehce upgradnou a vezmou mě sebou.
Perex

Gime some love a dej mi ňáký love

24. dubna 2010 v 14:02 | Katuka
Aby bylo hned od začátku jasno, co ode mě čekat, dám sem hudbu, na které ujíždím buď já nebo celý náš outcast gang hromadně (aspoň ty, se kterýma sedáváme se sklínkou vína u noťasu^_^)
Nad perex jedno, jak to tak říct...masturbační video se sexy ženami.

not so rori

24. dubna 2010 v 13:14 | Katuka
Jsem lolita, ale ne livestyle. Stalkuji komunitu, ale nemusím být vždy vidět a slyšet. Nekomentuji věci, které se mi nelíbí nebo u kterých svůj názor najdu už v komentářích ( ne Lucy fakt nebudu psát pod tvou X-tou valentýnku jaká jsi super kjůt a khůl žena, to ti to radši řeknu osobně). Jsem attention whore, jinak bych asi těžko mohla nosit to co nosím. Když nechci poutat pozornost, tak si prostě dám obyč sukni. Nosím sweet...a classic a gothic, punk, kodonu, casual, hime, country, guro (při zvláštních příležitostech^_^). Mám spoustu mašlí a jeden headdress, možná dva. Neumím šít a neumím ani malovat, takže když chci něco konkrétního, tak je to porod...ještě že je net plnej obrázků a já to z nich můžu poskládat. Miluju hodně, hodně nadýchané spodničky a RHSka. A bombarďáky.
Jsem líná, bordelář a bez ambicí. A mrzí mě, že jsem nedodělala vysokou. Má práce mě povětšinu času baví a nepovažuji ji za přestupní stanici k něčemu lepšímu, jak si myslí má rodina. Kde jinde bych, kruci, mohla většinu času nosit oblečení jaké chci a ještě být obklopená knížkama???Knížky miluju a jsem v podstatě schopna přečíst všechno co má písmenka. Ale vybírám si a taky ne všechno mě baví. Ano čtu i pokleslou literaturu, ale ne vždy. Přelouskám spoustu mangy, koukám na anime a dorama, ale se o tom bavím jen s jedním člověkem.
Neprožívám J-rock ani Visual Kei, maximálně trochu J-pop, nepíšu fanfikce na reálné ani smyšlené osoby a male preg je pro mě jedno velké WTF. Nemám rozdvojenou ani vícečetnou osobnost, žiju v této realitě, nepovídám si J-rockery/svým druhým já/mrtvými, maximálně tak sama se sebou.
Jsem sobec, který by se rozkrájel pro svou sestřičku a kamarádky. Nechci mít děti, děsí mě, ale miluji kočky...zatím jsem ale u kytky v květináči. Jsem alergická na dávání rudé růže jako výraz lásky, to pro mě znamená totální ignoraci, miluji neobvyklé boty, cute věci a doma vlastním letitou sbírku cukříků z restaurací a kaváren. Svou postel obývám s dvěma tygřicemi, medvídkem, koalou, Kyouyou, ledním medvědem, Ita-příšerkou, Žábou a Rui-chanem.
To všechno jsem já, žádný anděl, víla, princezna, jen moje NOT SO RORI já.
not so rori