Den s.... Vol. 2

26. dubna 2010 v 15:51 | Katuka

Není to tak dávno, co naše zdravé jádro LOGru slavilo první výročí a plánovalo si náš první den zopakovat do posledního detailu...bohužel čas pracoval proti nám a nebyly sme schopné se domluvit. S blížící se Gothic Párty tato myšlenka znovu ožila, protože z loňska měly ženy zážitky, které si chtěly zopakovat s tím, že tentokrát je lehce upgradnou a vezmou mě sebou.
Perex


Sraz ve čtyři ráno u Lucy mě docela dost odrazoval, zvlášť když jsem šla spát o půlnoci kvůli "kuchtění" sendvičů a toastů. Nakonec jsem zdárně vstala, dokonce se i namalovala(!!!) a nic nezapoměla a čtyři pět (první bod čekd) jsem budila Lucy, která samozřejmě ještě chrněla(>.<). Než se probrala natolik, aby byla schopna otevřít, tak se přiřítila Adria ("Náhodou to bylo velmi romantické vběhnutí ti do náruče" - podezřívám ji, že jí byla jen zima, přece jen, jsem měla flaušák a Adruš sáčkoXD). Půlhoďky po vpuštění do pevnosti Boayard sme vyrazily směr Maliňák v kombinaci Dark Classic, Light Classic a Sweet Classic ("ty vole Katu, ty jsi úplně sweet" "Já nejsem sweet, já jsem Hime, mám korunku" - přiznávám občas můj intelekt mizí do nižších sfér), kde se nachází památeční Modrý Non-stop( druhý bod čekd), ve kterém mají zbytečně velké boxy a zasedly sme nad Ice-tea, džus a kolu. Loni byly ženy otravovány nějakými opilými muži, kteří obdivovali Adrijčino poprsí, doufala jsem, že letos by tento bod mohl zůstat neodškrnut...Nezůstal a to měla halenku poctivě až ke krku zapnutou. Ano přisedli si k nám (proto říkám, že mají zbytečně velké boxy, v domovském DD by prostě neměli kam) tři občané neidentifikovatelné národnosti, zřejmě Londýňané a začali být velmi vlezlí a velmi nadržení. Fake identity byly samozřejmostí, ale fakt netuším proč ty dvě tvrdily, že jsou grrrfriend, protože otázka "A můžem vás vidět se líbat???" byla zcela jasná (říkám byli nadržení). Já jsem se striktně držela svého zapalovače a tvrdila, že mám ráda pouze zvířátka a o muže či ženy nemám zájem, Adrijka cudně klopila oči a Lucy jejich návrhy Adrušce (can I marry you? Ty další psát nebudu*blush*) odrážela důrazným EXCUSE ME??? Problémy nastaly, když hošani začali být oprsklý nejen slovně a my s Adruš pocítily i to co by sme nechtěly (Lucy byla v poho, seděla mezi námy). Můj hysterický záchvat a svolávání všemozných individuí, se kterými normálně nefriendíkuju, na sebe nedal dlouho čekat. Mou zoofílii asi taky dvakrát nepochopili (ujišťuji vás, že tyto preference nemám...pomineme-li Rui-chanaXD) a moje zoufalá hláška se stala vtipem dne ("Dejte mi někdo kotě, já jim to ukážu!" - opět velmi hystericky). V okamžiku, kdy jeden začal Adruš tvrdit, že její boobs are very nice a další si na ty moje bezobalu šáhnul, sme sbalily věci a opět hystericky ječely na obsluhu, že chcem platit, ano dohromady, ne je jedno kolik sme toho měly, hlavně to vracejte rychle a nejkratší únikou cestou utíkaly zpět k Lucy. (takže bod tři - otrapové a čtyři - prsa, taky čekd)
S nabaleným proviantem (já slané, Adruš sladké, Lucy pití) jsme zjistily, že nám o minutu ujela šalina, která má interval jednou za hodinu. To nám ale nezkazilo náladu(možná trošku) a riskly to trolejbusem č. 33, který by tam někde měl stavit ("jak uvidíte kopec tak vystupujeme") Nakonec sme zdárně dorazily na Stránskou skálu a nastala první zatěžkávací zkouška našich bot - vylézt nahoru (platformy nejsou to pravé, radši jehly). O půl osmé sme se konečně dostaly k jídlu(hurá) a zapíjely všechno Sangrijou z Tesca(bábovku, tousty, uzeného lososa). Nebyla bych to já, abych se nepokecala jídlem a nepolila pitím zbytek jídla a půlku deky, Lucy si nepolila čelo a vlasy a Adruška na nás nekoukala a nekroutila hlavou. Po siestě začala Adruška pobíhat po okolí jen ve svých bílých punčoškách, které totálně odrovnala, Lucy se vydala ji čekovat na skály s cigárkem a Sangriou, kde uklouzla a kecla si na zadek a přitom se polila a já pobíhala s foťákem a fotila Classic fotky (Adria), mrtvé fotky (Lucy) a řehtala se při hysterických záchvatech z nalétajícího čmeláka. Poté, co začalo chodit privela lidí a my už roupama nevěděly coby jsme se sbalily se slovy Adrijky "uděláme si takovou krátkou procházku a obejdem si to z té druhé strany" vyrazily na opačnou stranu než z jaké jsme přišly. Což o to procházka by to byla fajn, kdyby jediná cesta k asfaltce nebyla strmě dolů po hlíně (znovu se platformy neosvědčily)a zkrz větvičky a šípkové keře ("Ty vole tady snad spala ta slavná šípková růženka." ). I toto sme nakonec s Lucy přežily a utábořily se pod mostem u zastávky, kde jsme velice houmless popíjely sangriu( tesco má akorát litr a půl) a kouřily a nakonec se nalodily do šaliny směr DDčko kde sme tuto část dne zakončily kofolou a požadavkem, aby se nás někdo zeptal, jestli nám už bylo osmnáct (loni tam byla nová paní, která nás neznala, letos tam byl majitel, kterej na nás koukal divně, ale on už je zvyklej). Pak byl už rozchod k domovům načerpat síly na Gothic Párty.
I feel so gothic
Po classic ránu jsme se hodily do gothic gala a vydaly se, tentokrát i s Taraen do víru velkoměsta, kde jsme následovaly temnou stopu, která nás zavedla napřed blbě( výluka šalin) a pak správně. Vyzvedly sme těžce naštvanů Adriu (hodina zpoždění je hodina zpoždění) a mířily směr Faval (" už tam budem???" " Jo za chvilku" "už tam budem???" "Vidíš ten les??? Tak za ním"), který bych bez GPS asi nenašla ani podle temnoty. Vevnitř jsem zjistila, že bílá vsadka na šatech a bílý heddress asi nejsou to pravé, protože jsem jako jediná poněkud zářila.T_T. Sednout samozřejmě nebylo kam (" Já vám to říkala čůzy." "Kuva teď to budem mít celej večer na talířu."), tak sme se šly uklidit na "jejich" schody, kde mi k dovršení dne vylila pro změnu Taraen kolu na můj burando, "kebab" bodylajn. Tak to by už ale stačilo, ne??? Co mě celkem příjemně překvapilo, bylo to, že mezi všemi goth a cyber muži se našlo i pár velmi aristokrat Vrau mužů*_*, mužů s vycházkovými holemi (*wink wink* na Adruš), nakonec i jeden nerd s bříškem (*wink wink* na Lucy). O šmexy ženách škoda mluvit. V podstatě většina večera probíhala tak, že jsme tak porůznu posedávaly, občas se zavlnily, pokuřovaly a hodnotily hadry ("Gothic party není o hudbě, ale o hadrech"), více či méně nápadně se nechaly fotit. Před půlnocí nás hlad dostal, tak sme vyrazily naproti do benzínky na bagetu od krokodýla, kde do nás ryl
jeden somrák, Lucy byla velmi dárk a ívl a těžce ho fakovala, takže furt hlásil, že Lucy je ten goth, že ona tomu rozumíXD. Po návratu padla krize, kdy jsme tak nějak na střídačku hlásily, že snad půjdem domů, ale statečně jsme vytrvaly až do afterparty, kdy jsme se vinou veškerých uvolňovaných feromonů (nahý párek pod vchodem ve křoví, líbající se párek holky a kluka, který byl oblečený a vypadal jako holka, dva ojíždějící se goth gayové u baru) jsme i my podlehly a slintaly nad Vrau muži (některé si i šáhly), Lucy dělala oči na gytáristu jakési německé skupiny (fotka bude), Tar bojovala s alergiemi a zvedl se nám podíl testosteronu u stolu (zdravíme PájuXD).Po neúspěšné tombole (vole Lucy bordelářu) bylo rozhodnuto, že půjdem na rozjezd, který staví hned kousek od Favalu. Cestou jsme potkaly renesanční pár s moderními názory (Lucy zase diskutovala) a debatovali, dokud nám autobus neprohučel za zády. Až pak jsme si všimli, že tam vůbec není zastávková cedule:-( epic fail. Takže jsme byly s Tar donuceny klopýtat na našich platformách a bolavých nožkách k Adrijce, kde jsem už znovu nepodlehla Adriiným radám, že ona ví, odkud a kdy to jede a podívala se na jízdní řád tentokrát už na zastávce. Světe div se, za 15 minut měl jet další autobus, takže jsme si sedly pro změnu na schody k trafice, já jsem ještě vyrazila mávnout na renesanční pár, aby nebyla nuda a po půl čtvrté konečně vyzula mučící nástroj jménem Demonia a po 48 hodinách konečně zalehla do postele...Ženy super den, ale jednou ročně fakt stačíXD.


gotyše ženy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adria Adria | 26. dubna 2010 v 16:05 | Reagovat

Byl to super den!! Jak jsem se strašně bála, že se něco pokazí, tak až na pár detajlů to bylo dokonalé :-P Pánové v nonstopáči byli, pravda, hodně vtipní... zase na druhou stranu po dlouhé době nabídka k sňatku ( asi bych měla zase jet do Egypta zvýšit si sebevědomí 8-) ) Gothic párty  byla taky bezva až na můj hysterický záchvat, když jsem si myslela, že tam došel můj bejvalý přítel :-? To rozdejchávám doteď ... Tak zase za rok! :D

2 Lucy Lucy | Web | 26. dubna 2010 v 22:28 | Reagovat

Krásně jsi to napsala, kotě: ) Myslím, že to byl  supr den, akorát mě teda teďka furt bolí  v krku  a nevím z čeho,  su nějaká...přeřvaná? :)

3 Katuka Katuka | 26. dubna 2010 v 23:03 | Reagovat

[2]: sem tě nakazilaXD to je z toho našeho věčného olizování :-P

4 Jenny Jenny | 27. dubna 2010 v 6:42 | Reagovat

No téda, je vidět že jste se měly dobře :) Vyfotily jste i nějakého muže na ukázku? :D Jinak ty fotky ze Stránské bych si přála vidět :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama