Květen 2010

Čistka šatníku vol. 2 Lolita

31. května 2010 v 19:22 | Katuka

Zdravím,
další várka hadříků, kterých se ráda zbavím, platí stejná pravidla jako posledně...ceny jsou smluvní, penízky předem a na dobírku ne. Pokud by chtěl někdo detailnější informace, ať si o ně napíše.

Čistka šatníku

13. května 2010 v 20:57 | Katuka
...protože closet cleaning je divný slovo...
Jestli chcete přesný míry, tak si o ně napište, jsem příliš lína všechno měřit
Smlouvat se se mnou dá, nebojte se říct za kolik by vám to stálo...a platí to i naopak, kdo je ochotnej dát víc, tak má přednostXD
Na dobírku neposílám, buď penízky na účet a pak pošlu balík a vám číslo nebo si můžete danou věc vyzvednout osobně...
Jestli máte ještě nějaké připomínky tak se ozvěte...


After school nightmare

12. května 2010 v 15:21 | Katuka
Právě jsem strávila pět hodin v totálním mimosmyslovém vnímání, jenom jsem klikala na šipku a louskala písmenka. Takhle divnou mangu jsem snad ještě nečetla (a yaoi umí být hodně divnej), hlavně mi sedla k náladě.
Jsem nějaká smutná z AFka, na jednu stranu, začínám znát čím dál víc lidí, což je něco co jsem vždycky chtěla (VŽDYCKY jsem byla outsider) na druhou stranu mám strach, že na úkor lolity přicházím o ty lidi, kteří byli ochotní bavit se se mnou ještě před spodničkama...dává vám to smysl???
Mám nějak dlouhé nehty a dávám jim tak den, než se olámou. Přemýšlím, jestli má vůbec cenu je lakovat.
Děsí mě stěhování, hlavně ten neskutečnej binec, kterej tu zase mám...zajímalo by mě, proč nejsem schopna udržet pořádek, zvlášť když tu dva dny skoro nejsem. Bude pak nějaká rozlučková akce se starým bytem a uvítací s novým???Přemýšlím o akci pátek - sobota XD Teda jen co budeme vědět, kdy se můžem nastěhovat...
Zase jsem přibrala, už to není dobrý, nejsem schopna sama sebe přemluvit k nějaké akci, stydím se i jít si ven zaběhat...
Vyhodila mi zástup v práci, místo toho tu mám nějakýho borca, kterej nám tu má dá prodejnu do pořádku...to jsem zvědavá co se bude dít, neumím si pod tím nic moc představit...hlavně nevím, jestli si mám shánět zástup novej nebo co...bojím se mu zavolat...bude ten pták pitomej něco vědět nebo mi zase řekne ať se zeptám majitelky sama. Nechtěl by jste někdo víkendovou brigádu???
Pevně jsem se rozhodla, příští článek bude čistka šatníku, nebudu se stěhovat s tolika věcma, hlavně, když jsou mi malý....
rakeťáci

Oh my Gackt!

5. května 2010 v 20:31 | Katuka
Bolí mě hlava...už od rána a myslím vím co za to může. Poprvé po půlroce jsem docela fest omezila kouření (Lucy ty dvě u tebe byli jediný za posledních 5 dní) a tak mi padnul tlak a já padla v práci do knížek. Budiž to vykoupeno nálezem dvou kawaii(ironie) sponeček s bambim...ty budu nosit spolu s lucypankizovaným tričkem s Háňou Monťáňou...to bude modelXD a k tomu moje zlatavé converse-like kecky.
Dělám radost Rui-chanovi a fest přemýšlím o těch bytech a zatím u mě vede ten o dva vchody dál, než bydlíme teď(gomenne Lucy, ale ten u tebe...měl jen jednu skříň a žádné místo na další a my sme už teď nastěhovaní ve třech) a hned za ním takový podkrovní v Kr. Poli. Jo taky pěkný, ale já bych ráda zůstala tam kde jsme teďka.
Musela jsem si ráno sundat jednu naušnici. Půl roku po propíchnutí a pořád bolí. Něco bude špatně. Hlavně ta grča nad dírkou se mi nepozdává(>.<). Uvidíme co ten zbytek a kdyby dobrý tak půjdu znovu, páč já prostě chci v každým uchu aspoň tři dírky a když už jsem se odhodlala, tak to kruci dotáhnu do konce.
Zase poslouchám MJ ("What??? That's the best part!") a pročítám arashi fórum a zjišťuju, že jsem opravdu lame fanoušek, mě jde opravdu jen o tu hudbu . Moje nejnovější posedlost je Gackt...a ono to jde spojit, našla jsem thread kde se rozebíralo možnost duetu Aiba x Gackt...
Přidala jsem jeden bod do seznamu "Jak poznáš, že jsi závislá na Arashi" - Pokud jedeš šalinou, busem, čímkoliv, co má zamlžená okýnka a nemůžeš si pomoct a celá je popíšeš kanji pro bouři...jakoby nestačilo, že jsem divně oblečená, ještě čmárám divný graffityXD
Taky vás to tak strašně bere???? :-D
Serou mě tady ti záškodníci, nikdy mi nepřišlo, že bych v naší komunytě mohla někomu vadit, takže jestli to byl někdo z LOGru, kdo klikl z pr* na možnost Katuka je kráva, tak ať se přihlásí a já si můžu oddechnout a jestli to byl někdo jinej, tak ať se přihlásí taky, kur* drát zajímalo by mě čím bych mohla někoho naštvat.
Já vím zcela zbytečný výkřik...
Naučíte mě někdo jak se dělají thumbnails (píšu to správně)??? Prostě to nechápu a nechápu a když mi to někdo tak pěkně vysvětlí jako Jenny s blogem (*wink wink*), tak to určitě bude lepší. XD
Verunka má v sobotu narozeniny...chuďátko moje malý, co sme objevily af tak je pořádně neoslavila...takže všichni popřát jasnýXD.
Kdyby někdo roupama nevěděl co v neděli po AF dělat, tak se za mnou můžete stavit v chrámu konzumu, do tří hodin tu prostě musím vydržet...
Ooo paní si mě pamatuje...prý proč nemám nějaký svůj model...tohle mě na lolitě fakt baví...prý jestli je to gothic, tak jsem řekla že gothic lolita...tohle mi dokáže zvednout náladu...tak jsem ji varovala, že nás o víkendu bude po městě pobíhat mnohem vícXD


aiba 2

gackt 1
no tak, nechte mě si aspoň zaslintat...XD

Bylo mi vynadáno...

4. května 2010 v 21:53 | Katuka
...že začínám mít blbé až stupidní titulky článků....kruciš, kdyby to bylo jinak, tak asi zůstanu na té žurnalistice, ne???
Ženy řeší drama na fóru, které mě nechává chladnou...místo toho pucuju náš byteček, protože zítra a pozítří přijde s novýma zájemcama paní majitelka, tak aby si nemyslela, že otaku jsou nějaký prasata (lolitu schovám do skříně a RHSka do komory...těch x anime plakátů už ne XD) a když už se jdu náhodou vyvětrat, tak je to za účelem návštěvy potencionálního bytu nového(Kruci Rui-chan budeš to muset rozhodnout ty, všechny ty byty se mi líbí...).
Abych majitele nevyděsila hned ze začátku, tak Katu vyhrabala svoje dospělácké oblečení a dokonce si i udělala linky^_^
perex to jistí

Když dva dělají totéž, není to totéž

3. května 2010 v 20:45 | Katuka
Už chápu tu nechuť vymýšlet nadpisy článků....
Vzhledem k tomu, že nemám chuť nic tvořit, ale bylo mi řečeno, ať zase něco napíšu, tak udělám taký menší  kompromis. Tentokrát žádná videa (Hurá Lucy), ale staré dobré ego.
Tyhle fotky jsem měla původně schovaný pro Veni do LKD, ale ani po měsícu jsem se nedokopala k tomu, napsat ten mail, takže asi skončí tady.
Maminka měla narozeniny, takže jsme se všichni vyfikli a vyrazili slavit. Den předtím jsme měla naše "Not so saint" trojice takový delší dýchánek, za účelem natočit Lucy vlasy a udělat z ní kočenu, ať nám na Dobříši neudělá ostudu. Dopadlo to tak, že i já dělala na Adrušku (hug Adruška) psí oči a odcházela v totální euforii z lokýnek. U nás v rodině velmi rare účes. O co bylo větší moje překvapení, když mi doma sestra otevřela dveřeXD.


Meet me in Brno

1. května 2010 v 13:32 | Katuka
Kupodivu nedělám reklamu na street blog Nivelleen, jenom mi to přišlo jako trefné pojmenování současného status quo, kdy doma nepotkám nikoho, ale v Brně potkávám spolužáky z našeho bučovického gymplu, ale nejen je. Když se zadaří, tak za hoďku ve městě potkávám lidi, které jsem nepotkala roky. A kolik jich teprve potkám v knihkupectví, samozřejmě funguje Murphy a vždycky když jdu jenom stalkovat, tak u Dobrovskýho na známeho narazí a když vyrážím pro nějakou knihu (čti mangu), tak nikde nikdo. Tak doufám, že aspoň ty figurky už budou mít brzo ^_^.
Nedebože v našich knihách kolik mám náhodných i zcela záměrných návštěv. Většinou všechny dělají radost (až na majitelku>.<) a já moc děkuji, teď už především jen ženám, že si na mě najdou čas a rozptýlý moje dlouhé dny za pultem (ha připadám si teď úplně jako "Žena za pultem"XD). Ovšem svým přesunem ze začátku roku z centra Brna do chrámu konzumu jsem minimálně jednomu člověku způsobila nepříjemný šok, aniž bych o tom do té doby tušila...taky to mohl říct rovnou, že vadím jeho slečně, bych to přežila,ne??? Ale zbytek lidí mě lajkuje a dokonce mě i v civilu pozná, to mi dělá velmi dobřeXD.
Už je konstantně teplo a mě to irituje, protože jsem opět po zimě o něco těžší, takže mi je i rychleji teplo...a klimu zatím ještě nezapli, takže tu stojím bosýma nohama na dlaždičkách a snažím se moc nepřehřívat (>.<) Z příští výplaty bych měla začít řešit bombarďáky, protože jsem zjistila, že jsou výborné řešení mého problému "moje tlustá stehna se o sebe třou a bolí to". Hlavně že se furt zapřísahám, že fakt už začnu hubnout, 14 dní mi to vydrží a pak jsem tam, kde jsem byla, přecpaná a nepohyblivá. A fakt mě to děsí, vím jaké mám předpoklady, ale nechci tak vypadat před 40-cítkou.
Zjistila jsem, že budu zřejmě orgovat na Advíku a decentně mě to děsí, ještě víc ale to, že by měla orgovat i Verunka...no aspoň budu mít konečně důvod ju narvat do full lolity *evil grin*.
S blížícím se animefestem čím dál víc stalkuji jejich stránky, dokonce jsem si už udělala podrobný časový plán (tohle máme s Verunkou společné) a moje největší dilema je to, že se mi kryje reverse harem a přednáška Pet. Asi to vyřeším tak, že někomu dám foťák zapnutej na kameru a kouknu na to v práci v neděliXD. Jsem docela zvědavá na Maido café, údajně tam mají být i bishíci, tak kdyby tam byl nějaký problém, tak víte, kdo je jeho příčinou...XD


animefest 2008
VS
animefest 2009