Červen 2010


Hiiiro a Gregory

22. června 2010 v 3:53 | Lehce Nihilistická Katuka
house


Nejhorší je, když se chci po dlouhé době podívat na nějakej film nebo něco(ať nežehlím nasucho) a uvědomím si, že televize už je přestěhovaná a já koukám na prázdný roh s pomrkávající wi-fi...


Lentilky jsou zlo

21. června 2010 v 14:54 | Katuka
lentilkyDress me up

18. června 2010 v 11:58 | Katuka
manga


I agree, shiro sis

8. června 2010 v 14:40 | Katuka
Shopaholismus by se měl léčit, nejlépe nějakou tylovou sukýnkou XD. Ne vždy s Lucy souhlasím (to by vám mohla potvrdit), ale obcese spodičkami a roztomilými botkami je jaksi nakažlivá (ano považuju martensky za cute boty, zvlášť ty Lucyiny).  Připouštím, že moje reakce na tu zelenou sukni z Angel Secret, byla totožná, akorát (naštěstí) nevlastním paypal, tak si to můžu ještě rozmyslet..BTW, jak to funguje při placení kartou přes internet??Pokud mi došel automatickej email, kde není poštovný, tak mi ještě přijde jeden s konečnou částkou?Teda v to doufám, protože, Rui-chanovu kartu to nevzalo, ale moju jo, jenže já tam nemám ty peníze, který mi dojdou až tak zítra. Nedovedete si představit, jak bych byla nasr*ná,kdyby veškeré úsilí ztroskotalo na český komerčce.
Niveellen má narozeniny...dneska>.< Všechno nejlepší...akorát nevím co jí mám koupit...na něčem jsme se se ženami domlouvaly, ale jak to dopadne, to nikdo netuší...Niv, co ty bys chtěla???
Mám fake sugary carnival...i s kabelkou...žlutej...přemýšlím, že si ho vezmu do práce jenom  proto, abych vyděsila toho našeho debila, páč získal mylnej dojem, že mi nakázal změnit šatník a já poslechla...Ha ha ha, je fakt vtipný, je logický, že nebudu tahat špinavý komiksy v krajkách, ale už je relativně hotovo, takže sukýnky, nice to meet you again ^_^.
Potřebuju výplatu a sandále, přesně v tomhle pořadí...už mám i vyhlídlý, akorát nemůžu najít žádný černý co by se mi líbily. Nevíte kde bych mohla sehnat nějaký roztomilý slamáček???
Na RTBU jsem našla super věcičku, zase item, se kterým se budu cítit o něco víc stylově.
na brýle
totoc...samozřejmě myslím ten řetízek na brýle...věc, kterou jsem naposledy vlastnila někdy v deseti letech...příšernou a vybledle růžovou věc...doufám že mi tenhle bude ladit ke stávající korekci zraku. ^_^ Bez řetízku se totiž obejdu, bez brýlí ne. A všimla jsem si, že snad většina lidí potřebuje brýle, ale ne všichni je nosí a někdo flignuje a nosí čočky...Jak jste na tom vy??Nosíte brýle nebo zatím ne??Stydíte se za ně nebo si neumíte představit samy sebe v čočkách?Jaký tvary a barvy se vám líbí a jak by vypadaly brýle, kdyby jste si je mohly navrhnout samy???