Hiiiro a Gregory

22. června 2010 v 3:53 | Lehce Nihilistická Katuka
house


Nejhorší je, když se chci po dlouhé době podívat na nějakej film nebo něco(ať nežehlím nasucho) a uvědomím si, že televize už je přestěhovaná a já koukám na prázdný roh s pomrkávající wi-fi...


...takže ani Gregory, kterýho už mám sice dokoukanýho(teda to co vyšlo na DVD), ani Hrdinové, kteří mě celkem bavili, ale kupovala jsem je kvůli Rui-chanovi(a on nad nima ohrnul nos).
Někdy bych se taky chtěla koukat na chytré a náročné filmy a číst takové knížky...což o to, já to taky občas udělám, ale tak nějak mě to úplně neuchvancuje.
Takže místo žehlení balím, jím rajčata(páč jsem líná si cokoliv uvařit), projíždím všechny možné blogy a snažím se vyvětrat smrad, jehož příčinu jsem zjistila docela nechutně. To že jsem v neděli večer po práci došla domů, otevřela dveře od záchodu a našla tam rozečtenou knížku, hrnek s mlíkem a talířek s tvarohem, to ještě nějak přežiju, holt jsem si už za ty roky na Rui-chana zvykla. Ale to, že si permanentně kupuje jídlo s tím, že si ho vezme do práce a pak mi tu měsíc smrdí (doslova...asi to byl banán...a oblemcal mi oříšky...s těžkým srdcem letěli taky)...to mu omlátím o hlavu, napotřetí si to snad už bude pamatovat.
Zvláštní skoro čtyři hodiny ráno, za chvilku přijdete taťka a mě se do té postele fakt ještě nechce...má to vůbec smysl? Má vůbec něco smysl???
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama