Září 2010

Do you wanna banana???

25. září 2010 v 20:56 | Katuka
Brblete, že nic nepíšu, ale nemám čas dělat posty plný obrázků a deníčkové zápisy by byli značně chaotické, protože mám většinou z mozku strouhanku a nejsem z ní schopna poskládat ani rohlík, natož smysluplné věty.
Whatever...Mr. Brain pod perexem

Avatar - Poslední vládce větru

20. září 2010 v 21:00 | Katuka
Ano ano Katu po dlouhé době vyrazila do kina (konečně se oklepala od Kukyho). Nepatřím mezi náročné diváky, ale to neznamená, že nemám ráda filmy na úrovni. Jen na rozdíl od Lucy a jiných nerada o filmu přemýšlím ještě měsíc poté. Privela nemusím romantishe cajdáky, spíš mě zaujme fantasy nebo akční film, který si na nic nehraje.


Králík&Hello Kitty

20. září 2010 v 11:37 | Katuka
Mám pocit, že jsem něco zaspala...jakto že už je skoro konec září???nemám volný čas a když už náhodou jo, tak ho prosedím u komplu. Chci poslouchat trubku a odešli mi repráčky. Nepamatuju se, kdy jsem naposledy umývala nádobí. Děsím lidi svým hudebním vkusem a s Niv tančíme An Café tanečky(Miku je ujetý a s Kanon bych chtěla jít chlastat, bude správně wierdo). Děkuji ženám za spoustu úžasností a klukům za to, že vůbec dorazili. Oblečena normálně jsem děsila Olympii. Iritují mě ječící děti, které si neumí rodiče zpacifikovat. Kdybych je chtěla poslouchat tak dělám v mateřince,ne? "Je HEBOUČKÝÝÝ". Asi poprvé půjdu na HP do kina. Ať udělají 3D filmy s titulkama. Voldy šišlá a kruci Harry kdy ti narostly fousy? Kouzelné hůlky k PS3 jsme nekoupili, ale máme bezdrátové mikrofony...Lidi šílí a nakupuji. Zakoupené zboží nevyměňujeme a neberte jí věci z výlohy.

Troublemaker

17. září 2010 v 7:00 | Katuka
Aby jste náhodou nenabyli dojmu, že furt tahám extensions a sweet

Choco-mint

16. září 2010 v 6:00 | Katuka
Miluju mátovou čokoládu *_*

In love

16. září 2010 v 0:17 | Katuka
Konečně po třech měsících čekání se mi dostali do pařátků...*_*

Loli gang.....BAND

6. září 2010 v 11:42 | Katuka
Kupodivu report z BL srazu...