Duben 2011

Game on

22. dubna 2011 v 22:44 | Katuka
Tak jsem nějakých dvacet dní nezaměstnaná. Všichni okolo mě se děsí, že se začnu hroutit a já furt nic. Tak se hroutí oni. Já se zatím řeším s účetní papíry, abych vůbec dostala podporu, pártoškuju, hodně spím a na můj vkus hodně sportuju. A popravdě je mi dobře. Možná bych se měla děsit, že si nenajdu práci, případně skončím jako špatně placená prodavačka. Nezájem.
To že Brno po dlouhé době srazovalo, jste si asi všimli. Stejně jako většina už viděla a slyšela důvod, proč bych nikdy neměla být zaznamenávána. Moje pusa je autonomní území, který si dělá co chce a já se pak akorát stydím. Kdybych u toho byla aspoň cute. Hey Mickey mám díky srazu neskutečně zažranou v hlavě, střídá mi ji akorát Gee, které mi tam záhadným působem naočkovala Niv.
Koupila jsem si konečně dva díly Zaklínače a našla konečně postavu, po které má Niv přezdívku. Vyhrabala jsem svůj pakl dvd s SG, tak poctivě koukám. Vyšiluji jako vždy s papučkama, ale jak jsem zjistila, tak oproti sestřiné OC jsem žabař. V Redketu mají každý čtvrtek karaoke a Tar se mnou nechtěla zpívat písničky z Glee. Myslím, že horší, jak ten jeden chlapec být nemůžeme. Ale vyděsilo mě, že v G&L clubu potkám borce s advíkovskou slečnou na triku. WTF?
Děje se u vás něco? Já mám pocit, že všichni nějak stagnujeme...