Červen 2011

GACKT - Yellow Fried Chickens 2011

30. června 2011 v 22:43 | Katuka
Pozor pozor, známá prodává dva lístky na Gacktovo evropské turné, konkrétně do Lipska. Je schopna je předat v Praze a Brně osobně nebo pošle poštou. Cena je dohodou, tak neváhejte, neproděláte. ^^ Pokud máte zájem, tak se jí ozvěte na mail zlyhad@seznam.cz.Pinky Paradise objednávka

21. června 2011 v 11:35 | Katuka
Zdravím dámy.
Několik z vás už zatoužilo po barevných čočkách, tak jsem se rozhodla udělat hromadnou objednávku. Vzhledem k tomu, že budou vysvědčení a tím se předpokládá i příliv peněz navíc, tak nechám objednávku otevřenou do 30.6. a o zaslání peněz do 8.7. Píšu to s předstihem, od koho nebudu mít peníze do tohoto data, tak má smůlu a nic mu neobjednám.
Obchod, ze kterého se bude objednávat je Pinky Paradise, rozdělené jsou podle barev i značek, u některých jsou i reallife fotky, u některých užitečná rewiev. Doporučuji, zjistit si nějaké ty recenze na vámi vybranou značku a najít nějakou neretušovanou fotku(třeba u jiných barev té samé značky), aby jste pak neměly problém s tím, že jsou ty čočky nepohodlné nebo vypadají jinak. Taky si zkontrolujte dioptrie, může nastat jak situace, že nemají nedioptrické, tak že nemají dioptrické.
Objednat si z daného obchodu můžete cokoliv mají tam čočky, kosmetiku, umělé řasy a další. Ke každému páru čoček dostaneme pouzdra, takže o to se starat nemusíte, každopádně doporučuji si pořídit roztok na čočky a pokud jste nováček v užívání čoček, tak někoho zodpovědného, který vám s tím pomůže a vysvětlí základní péči a pomůže s nasazováním nebo si aspoň skočte do optiky, kdy vám za poplatek tohle vysvětlí.
Email s vybranýma čočkama posílejte na katie01@seznam.cz, kde napíšete odkaz, barvu(pro jistotu), a diptrie na pravém a levém oku.
Kdo mi už poslal objednávku:
Maxë
Taurwen


Glamorous Sky

16. června 2011 v 13:32 | Katuka
Deep sky
Ah, look it up...

Měla jsem dva měsíce prázdniny. Ne úplně chtěně, každopádně bodli. Můj mozek si potřeboval po víc jak roce stresů v LK odpočinout. Výsledkem je to, že jsem si přestala kousat nehty. Všichni se děsili, co budu dělat, jak dlouho budu nezaměstnaná a jak budem vycházet s penězi. Já jsem se držela svého standartního postupu "dáme tomu chvilku čas a pak se uvidí, jestli bude nervačit". Vyšlo to. Užila jsem si prázdniny, ponocovala s Rui-chanem, koukala s holkama na Larsovo Království, hlídala Adrii Beníka a s Lucy byla na premiéře studetského filmu. A s Verunkou si užila Animefest.

Wear out ROCKING SHOES

Neříkám že jsem nad svou další prací nepřemýšlela. Prvotní myšlenka byla taková, že zkusím být kancelářskou krysou a pokud mě nikde nebudou chtít, tak zkusím štěstí v nějaké obchodě. Jak vždycky brble taťka "prodavačka s maturitou a jazykovkou". Úplným snem by bylo zaměstnání, ve kterém by mě nechali nosit co chci. Sice už mám za sebou lolita-only období, ale i tak bych si ráda vzala RHS do práce bez postraních pohledů. Tohle jsem si v duchu říkávala a koukala na skříň plnou halenek a sukní.

Seven colors Everyday

Ke konci května se to začalo nějak hromadit. Dopsat článek pro Ketmaru, elitistická návštěva Plzně, kde jsem konečně naživo mluvila s Haru a Myrou, a hlavně zařizování kolem živnostenského listu a obchodu. Dostala jsem nabídku, nad kterou jsem si víc jak týden lámala hlavu a pak kývla. Kdo by si to pomyslel, že budu vlastnit etno obchod. I když to etno je hodně zavádějící. To co jsem si od minulého majitele brala za zboží by se dalo spíš popsat jako směska dárkového zboží, bižuterie a šperků obecně a indie módy. Něco je takové true lesana, něco je těžce retro a něco je prostě mimo kategorie. Sice je to obchod zavedenej a zatím nemám problém si na sebe a všechno ostatní vydělat, ale zoufale chce vymalovat a tak řeším jestli mi povolí jinou barvu než jsou okolní zdi, kam strčím paraván, abych měla aspoň nějakou zkušební kabinku a hlavně název.

Glamorous day
Glamorous sky...

Ne že by stávající název Daleké země nebyl špatný, ale jak správně tušíte, Katu v obchodě a nenacpat tam lolitu? Impossible. Už jsme domluvené s Adrií, že jí koupím šicí stroj a budou sukně, spodničky a doplňky. Zřejmě kolem podzimu bych ráda otestovala Taobao a přeprodávala věci jako boty, halenky nebo kabáty, kterých je věčný nedostatek. Z Taobao bych ráda brala i casual oblečení a boty, protože nejen lolitou je člověk živ. To sice ještě docela předbíhám, ale neberte mi nadšení. ^_^ První co musím pořešit je název, tak vás poprosím, buď mi zahlasujte v anketě nebo do komentářů napište nějaký vlastní návrh. Děkuji