Srpen 2011

End of the day

31. srpna 2011 v 14:54 | Katuka
Nějak nám to tu umřelo, co? Což je při množství času, které strávím online docela paradox. Když ono se to holt má tak, že články mě napadají zásadně, když nemám po ruce počítač a pak už to nikdy není takové. Ale zařekla jsem se, že aspoň jednou týdně jsem něco dám, ať můžete prokrastinovat, když zase půjdete do školy. Ti co chodí do práce můžou samozřejmě taky, ale vás nesmí nikdo chytnout. XD
Byla jsem na Gacktovi, otevírala poprvé obchod s PD, hangoutovala s Tar, Jenny a Niv, pujčovala Etutě spodničky a nadkolenky, zpívala si Bbiribom Bberibom, neustále měnila plán na Sailor sraz podle počasí, zjistila že Adria ještě pořád žije, pozvala Elisse na svoje narozeniny, usnula u Moon Child (promiň Gackte), laznila se v Losinách a umírala horkem.
Zjistila jsem, že i silná holka má slabé chvilky a každé boty vypadají líp, když mají klínek (by Niv). Poslední dobou nechci utrácet za hadry, ale pořídit si novou dírku do ucha, tetování a zbytek strčit produkční společnosti za merchandising. Mám strach, že mě Niv nakazila. Propadla jsem hranému Ouranu a znovu se ujistila, že Kyouya je nejlepší postava i naživo ( pátá epizoda...PÁTÁ EPIZODA) i když Tamakiho "HARUHÍÍÍÍ" je cosi mimo kategorie. Přečtla spoustu HP slashe a znovu bestiální blog. A připadám si jak úchyl, když si uvědomím, že od mých 16-nácti se mi líbí pořád stejná věková skupina (18-20). Call me PedoNoona. Budu mít brzy narozeniny - 25-té.

P.S.:Jo a koukám na taiwanské dorama Hayate The Combat Buttler.
P.P.S.: Miluju když se mění roční období. Sice to vypadá jako léto, ale když se pořádně večer nadechnete, tak je už ve vzduchu cítit studený podzim.

Tell me what you want

2. srpna 2011 v 14:46 | Katuka
Kdybych nebyla debilem a vzala si v pátek správný kábl, tak by tu tenhle článek byl už v dřív.
Tenhle víkend mě technika neměla ráda.
Pod perexem lucky packové video.
Varování - nelezte pod perex pokud:
-máte averzi vůči přechytralým kecům
-máte averzi vůči Metě
-máte averzi vůči mě
-máte pocit, že vidět mě v domácím oblečení vám vypálí oči...