Září 2011

Koakuma Heaven

28. září 2011 v 11:00 | Katuka
Znovu a znovu se přesvědčuji, že k tomu, aby holka byla perfektní gyaru stačí spousta šminek, nějakej ten chirurgickej zákrok a hlavně vyphotoshopovat "to hell and back"

důkaz pod perexem

Lolita v anime

26. září 2011 v 15:39 | Katuka
Ne tak úplně oblíbené spojení, aspoň podle dramat v Améru, ale čert to vem, v Japonsku se drží hesla že každej s každým.
Aneb před rokem na advíku jsem měla přednášku, která byla ovšem kvůli té neskutečné frontě na registracích totálně zabitá.
vzhledem k tomu, kolik toho je, zbytek pod perexem

Oh my GACKT

21. září 2011 v 12:23 | Katuka
Miluju ho a miluju i holky (za tohle tričko hlavně Lucy)

Missing puzzle piece

18. září 2011 v 20:00 | Katuka
Tak jsem stála uprostřed nejrušnější ulice v Brně, oblečená do růžové a mintové a připadala si jak vetřelec v davu lidí, kteří mě míjeli, oblečeni do džínů a černé barvy.
Stála jsem, mžourala do slunce, do uší mi hrál 4th... a všechny ty urážky a poznámky, které jsem kdy o lolitě vyslechla, se začali kupit v mé hlavě.
Zvláštní ty pěkné se nedostavili. Asi proto, že už se dlouho žádná nová neobjevila. Nebo proto, že jim nevěřím i když je slyším. Nechci po všech těch lidech, aby se začali oblékat alternativně, chci jen aby nás akceptovali.
Nechci stát v slzách před zrcadlem a strhávat si mašle z vlasů při hledání obyčejné sukně. Nechci se bát vylézt ven oblečená tak, jak to miluji. Nechci mít sluchátka na maximum, jen abych neslyšela co o mě říkají a neříkají.
Moc by mě zajímalo, jestli ta ignorace slušného chování, je česká specialita nebo je to celosvětový trend.
Jak to má třeba taková Zeruda?
Jsou dny, kdy se doslovat donutím jít do obchodu v lolitě. Abych nezapoměla ten pocit mít na sobě spodničku. Být krásná. Aspoň sama pro sebe, když to už nikdo jiný neocení.

I believe in thing call camwhoring

17. září 2011 v 12:00 | Katuka
už se taky doháje musím naučit fotit ty zrcadlovky s normálníma barvama

Shut up and...

16. září 2011 v 11:16 | Katuka
Gyaru attempt...byla jsem zdrbána za vlasy a líčení...nakašlat, vzhled vilné pandy mi nikdy neslušel.


Close your eyes, feel your soul...

14. září 2011 v 15:25 | Katuka
...all for love, show your heart.
Ti z vás, kdo se těšili na report z Gackta máte zase smůlu, za a) to neumím napsat, za b) jsem majetnická a s touhle vzpomínkou se nechci dělit s celým širým internetem.
Takže pod perexem je pár postřehů a teaserů...

F*ckyeah25

13. září 2011 v 0:01 | Katuka
Dnes je mi oficiálně čtvrt století a vůbec se na to necítím XD.
V sobotu jsem to, že jsem stará koza, zapíjela s L.O.G.rem a special guests byly Hikaru a Elisse. Když přišlo na předávání dárků, tak jsem brečela jak mimino, protože ženy mi nadělily ty nejvíce awesome dárky EVER a totálně mě dojaly. Doufám, že tu fotku zvládnu Rui-chanovi vymazat z foťáku dřív, než spatří světlo internetu.
dárky pod perexem

Can you follow me?

8. září 2011 v 11:17 | Katuka
Písnička, který mi zní od rána v hlavě.
Japonská verze, která je za mě lepší než korejská s malými mažoretkami, které dělají lascivní pózy.
Sexy ženy s bubínky a vymakanou choroškou...

Summer wars

6. září 2011 v 17:31 | Katuka
Představte si, že existuje jenom jedna sociální síť. A na té síti jsou skoro všichni, od školáků z prvního stupně po amerického prezidenta. Proč? Protože přes tuhle síť zvládáte cokoliv, ať je to telefonování nebo trénování kung-fu. Interaktivní virtuální prostředí, vytvoření si vlastního avataru a dvě strážné velryby už jsou jen takové bonusy.
a co dál???