Close your eyes, feel your soul...

14. září 2011 v 15:25 | Katuka
...all for love, show your heart.
Ti z vás, kdo se těšili na report z Gackta máte zase smůlu, za a) to neumím napsat, za b) jsem majetnická a s touhle vzpomínkou se nechci dělit s celým širým internetem.
Takže pod perexem je pár postřehů a teaserů...

Většinou jsem nehorázná lucky bitch, ale to neznamená, že se mi průsery vyhýbají a cesta do Budapešti toho budiž příkladem. Lístky do studenta rezervovaný, Taraen přijela u ve středu a spala u nás, aby sme stíhaly, do tří ráno si krepuju vlasy a pak...to celé zabijeme Ouranem. Ne vážně, ještě teď se biju do hlavy za ten úplně super nápad pustit si ke snídani nový díl. Probrání stylem "za pět minut nám to jede" bych nepřála nikomu. A nejhorší je, že to bylo strašně nefér, protože jsme během dvou minut byly na zastávce, všude na přechodu zelená, hned jel trolejbus (staví mnohem blíž) a Jana v autobuse na mobilu.
Takže tímto bych ráda poděkovala Janě za to, že se aspoň pokusila zdržet o pět minut autobus a tu stewardu bych ráda poslala do prdele, protože 9:02 jsme byly u Grandu a autobus jsme neviděly ani odjíždět - FUCK OFF. Hlavně že pak v Bratislavě čekali půl hodiny. Každopádně průser jak noha a rychle na vlak, s nadějí, že něco pojede. Tady moje štěstí zase začalo pracovat a nejen že nám jel ve 12 vlak, kterým jsme to pořád ještě stíhaly, ale Tar měla (na rozdíl ode mě, která je strčila SA do kreditové jízdenky) dost peněz na lístky. Takže jsme si zapálily, došly zpátky ke mě, dokoukaly Ouran (^_^ nepolepšitelné, já vím), učesaly se a namalovaly, došly za sestrou do obchodu, koupily si jídlo a s už totálně vyrelaxované sedly do vlaku...který se rozjel a já začala hysterčit nanovo a strhla sebou Tar takovým způsobem, že jsme celý hm 4 hodiny prokecaly fangirlovým stylem, že se nedivím, že ten slovák vedle nás se zvedl a šel do jídelního vozu =) Je mi jasný, že Magnum je jen pro fajnšmekry XD.
Tar měla potřebu mě fotit když jím...ještě že jsem zavřela držku >.<

V Budapešti nás totálně okouzlilo nádraží, protože strašně připomínalo ty britské, kdy vlaky zajíždí až jakoby do samotné budovy.
Najdi Katu task =)

I ta hala byla ósam.

Po další kouřové (chápejte, ty nervy a ve vlaku se kouřit nesmí) jsem zahlásila větu, která by si mi mohla ošklivě vymstít, kdybych si už všechnu smůlu nevybrala hned ráno. A divím se, že mi na to Tar kývla, protože jsem prohlásila, že tam ASI trefím pěšky. Podotýkám, že mapu jsme neměly a směr jsme trefily až na potřetí, protože jsme z nádraží blbě vylezly.
Outfity...já splývající se stěnami nádraží
a Tar, která to těžce ladila do barev turné XD
A pak to už šlo ráz naráz, napřed jsme našly po zvuku halu (duněla zkouškou), pak autobusy (není nad to přijít zezadu) a pak i frontu, která byla až za roh. Ten kdo doufal v začátky podle plánu, měl holt smůlu, hala se otevřela o půl sedmé a sexu jsme se dočkali až o čtvrt na devět...ale že stál za to XD
první půlka fronty
Tar zhruba uprostřed
a druhá půlka fronty
XD jedna ze dvou, které na sobě neměly jedinou černou věc
Co mě překvapilo, bylo těžké šacování každého před vstupem, nekompromisní prohrabání tašek (nezapomenu na výraz sekuriťáka, když mi vytáhl náhradní kalhotkyXD), vyhození veškerého jídla a pití (všechno letělo do koše, kromě toho švestkového vína, to si nechal na stole - doufám že mu aspoň chutnalo) a zabavení foťáků (ne že bych si na něj za celej den vzpoměla, všechny fotky jsou od Tar) a některým zabavili i deštníky (jak mohli tu mou růžovou frillovatou příšernost přehlídnout?). Strategicky jsme se umístily doprostřed a s potěšením konstatovaly, že i minimální podpadky nám dávají docela převahu nad mrňavými maďarskými VK kids XD. A po hodině čekání konečně nakráčeli Gackt a Jon s YFC a začal dvouhodinový orgasmus. Docela jsem se bála, jak to dopadne s dalším zpěvákem, přece jenom Gackt má dost specifickej hlas (a pohyby), ale převapili. Zase se potvrdilo, že jakýkoliv Gacktův nápad může znít sebešíleněji, ale výsledek stojí za to. Nechtějte po mě setlist, ale hráli i docela dost nových písniček, ať už upravenou Episode 0, která byla vydaná 13.7., Mousou Girl, na kterou jede jakási kampaň jenom v Japonsku (k nasrání) nebo písnička u které není možno se na 100% dohledat názvu (s největší pravděpodobností All my love), ale které je jakousi hymnou Gacktovi charitativní akce Show Your Soul, v jejímž rámci jel i evropské turné. Nechyběla Vanilla s legendárním tanečkem, kterou si zpívala celá hala, chybělo Ever, což Taraen velmi mrzí, protože se těšila na šroubování žárovky a mě pak hrál celej týden v hlavě Speed Master. Během celého koncertu jsme se velmi úspěšně prodíraly dopředu, až jsme se tam zarazily o jakési češky asi o půl davu blíž než jsme začínaly. Jsem ráda, že jsme to nevzdaly, zatím co se čekalo, jestli bude nebo nebude přídavek, protože jsme se dostaly so f*cking close, až mi Jon prsknul vodu do oka XD. Jo a Tar mi koupila fotobook:
aka můj totálně nažhavený pohled hned po koncertě
a sobě mimo jiné i placky:

Po tomto koncertu jsem si odnesla závislost na nových písničkách, rozhodnutí založit si twitter a obnovené stalkovací období, což ti z vás, kteří si mě právě na twittru přidali dneska těžce pocítí, protože dnes se oficiálně vydává první sing Yellow Fried Chickenz The End Of The Day a Dears dělají online pěkný bugr. Čekid yourself The End Of The Day. Písnička má už i oficiální klip, který by mohl neznalé trochu vyděsit...ano tohle dělá i naživo...asi tak o 100%x víc XD

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama